Ročník 2015

leo_schrift_schwarzMilí priatelia skialpinizmu 10.1.2015 Vás srdečne pozývam na tradičné skialpové podujatie NOC TULENÍCH PÁSOV vo Valčianskej doline.

NOVINKY

Pripravili sme si pre Vás bohatý sprievodný program,ktorý začína už od 11hod.Môžete testovať všetky skialpové novinky ,ktoré si pre Vás pripravili naši partneri-Dynafit, Lasportiva, Ortovox, Fischer, Scarpa, Fritchy.

TRATE

Náročnosť pretekov ostáva nezmenená-hobby skialpinisti 2 kolá, skúsený borci 4kolá samozrejme je aj štafeta.Veteránov nad 40 rokov vyhlásime len v 4 kolovom preteku.

PRIHLASOVANIE

Šdynafittartovné je rozdelené na 10 a 20 eur.
10EUR=čip,nápoj,guláš+super zábava
20EUR=čip,nápoj,guláš,tričko Dynafit+super zábava
Prosím o registráciu na stránke v sekcií- PRIHLASOVSANIE.Tí čo budú mať záujem o tričko nech to napíšu do poznámky pri prihlasovaní.Ich počet je obmedzený na 130 kusov.Registrácia bude ukončená 31.12.2014. Samozrejme pretekov sa môžete zúčastniť aj keď sa nezaregistrujete ,ale bez možnosti nároku na TRIČKO Dynafit.

TEST

Od 11hod do 15hod.sa bude konať test lyží, lyžiarok,viazaní od firiem Dynafit, Lasportiva. ORTOVOX safety workshop bud zameraný na lavínovú prevenciu a samozrejme nebudú chýbať ABS batohy,lopaty a lavínové vyhľadávače.Testovanie sa uskutoční pred pretekom a každý kto si chce vyskúšať novinky ,prípadne sa nevie rozhodnúť pri kúpe skialpovej výbavičky, bude mať jedinečnú možnosť preveriť matroš.

ZÁBAVA.

Po vyhlásení výsledkov je pripravená bohatá tombola.Tí čo sa pravidelne zúčastňujete našej akcie viete,že do tomboly dávame tie najlepšie kúsky od našich silných sponzorov.Samozrejme 1.cena budú lyže,ktoré každoročné dodá SKIALP SHOP VRÚTKY.
Po tombole bude samozrejme párty do neskorých nočných hodín.Tí čo budú ešte vládať sa môžu zabaviť a vytancovať laktátik z nôh.

Tešíme sa na Vás.

Team Noc Tuleních Pásov.

Your email address will not be published. Required fields are marked *