Krátky report z NTP 2015

Dobojované, zahlásil by spokojný organizátor a po včerajšku som takým aj ja. Skúsim v niekoľkých vetách zrekapitulovať naše už tradičné skialpové podujatie, ktoré sme po siedmy raz odpálili v Snowlande vo Valčianskej doline alias slovenskom Aspene :).

Matka príroda sa opakovane s nami zahrala a tentokrát asi aj dobre urobila, lebo zimná atmosféra a biele vločky sypúce sa z neba vytvorili čarokrásnu náladu. Ako je známe , tak prvý termín sme museli odpískať kvôli monzúnovým dažďom, ale na druhý pokus to vyšlo perfektne.
Každoročne s niekoľkými ľuďmi zo štábu tipujeme, koľko rejserov príde na štart, naša intuícia nás nesklamala a 120 kusov aeróbnych fanatikov si to prišlo dokonale užiť. Takúto účasť nám potichu závidia všetci organizátori podobných podujatí na celom Slovensku. Závidieť môžu, ale najmä všetkých vás, ktorí ste tam prišli a užili si to, lebo vy sami robíte tento pretek tým, čím naozaj je.
Skončilo sa pre nás vybavovanie, naháňanie sponzorov, x – telefonovania, prosenia, dožadovania a iných vecí, ktoré súvisia s organizáciou takéhoto podujatia. Chýbať mi to vôbec nebude, lebo je to drina. O rok, však opäť vysunieme tykadlá a niečo veľmi podobné spackáme pre vás, aby ste mohli povedať, že vo Valči je ppč pretek☺
Aj na tomto mieste ďakujem všetkým tým, ktorí prispeli k zdarnému priebehu podujatia, je radosť s vami spolupracovať.
Lúčia sa s vami o rok – trio telocvikárov, Moro, Dosky a Majkl.

Your email address will not be published. Required fields are marked *